درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری نیکاگشت بی­ همتا

این شرکت از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با کسب مجوزهای لازم از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان هواپیمایی کشوری آغاز نموده. و یکی از اعضای فعال یاتا و جامعه تور گردانان ایران می­ باشد. فعالیت اصلی تیم آژانس هواپیمایی نیکا گشت اجرای تورهای گردشگری و تخصصی به مقاصد اروپا، استرالیا و برزیل است.  از سال ۱۳۸۸ تاکنون دهها تور موفق را در مسیرهای ذکرشده اجرا نموده. که در ادامه چند نمونه از برنامه­ های اجرا شده به اطلاع می رسد:

۱) اجرای بیش از ۳۷ تور تخصصی برای اعضای کانون وکلا در اروپا، استرالیا و برزیل.

۲) اجرای تور اروپا برا ی اعضای جامعه دندانپزشکان، پزشکان، انجمن رادیولوژی ایران و …

۳) اجرای تور اروپا برای اعضای ده ها شرکت ایرانی.

۴) اجرای بیش از ۷۴۰ تور در مسیر اروپا، استرالیا و برزیل.

زمینه ارائه خدمات و همکاری ها:

۱- ویزا:

این شرکت کارگزار VIP سفارت­های جمهوری چک، سوئیس ، مجارستان، فنلاند، استرالیا ، لهستان و برزیل می­ باشد. بدین معنی که می­ تواند برای مسافران به صورت گروهی و یا انفرادی، بدون دغدغه برای گرفتن وقت سفارت اقدام به اخذ ویزا و اجرای سایر خدمات بصورت مشترک نماید. همچنین تعیین وقت کلیه سفارت ها جهت اخذ ویزا توسط این شرکت انجام می شود.

۲- خدمات صدور بلیت و هتل آنلاین:

شرکت نیکاگشت به پشتوانه فعالیت قوی بند الف خود و دارا بودن استاک کلیه ایرلاین­های مطرح امکان صدور بلیت و هتل داخلی و خارجی بر روی کلیه ایرلاین­ها و کلیه هتل ها با تخفیفات ویژه را دارد. 

همچنین این شرکت ، سایت خرید آنلاین بلیت را راه اندازی نموده تا مشتریان در هر زمان و هر مکان به خرید امن و مطمئن و سریع دسترسی داشته باشند و از تخفیف ویژه نیکاگشت استفاده کنند . این سایت دارای پشتیبان ۲۴ ساعته  می باشد.

۳- اجرای تورهای ورودی:

شرکت نیکاگشت افتخار دارد که با اجرای تورهای ورودی با اهداف گوناگون اعم از تاریخی، فرهنگی، ماجراجویانه، تجاری و… از کشورهای اروپایی و سایر نقاط جهان، هرساله پذیرای صدها توریست در میهن عزیزمان بوده و به حرفه­ ای ترین شکل ممکن به اجرای برنامه های آنها بپردازد.

این تنها گوشه ای از فعالیت های گسترده این شرکت و تیم آژانس هواپیمایی می باشد . امید است که توانسته باشیم با ارائه آن، همکاران گرامی و مسافرین عزیز را راغب به همکاری با خود کرده باشیم .

 

 

تیم آژانس هواپیمایی نیکاگشت :