تور ژاپن (برگزار شده)

جزئیات تور

 • کد تور: J23-01
 • قیمت: 3400 دلار + هزینه پرواز
 • مدت: 9 شب و 10 روز
 • تاریخ برگزاری: 1402-01-03
 • حمل و نقل امارات
 • خدمات تور: اخذ ویزای انفرادی ژاپن
  پرواز رفت و برگشت امارات
  ترانسفرهای فرودگاهی
  8 گشت شگفت انگیز
  8 وعده ناهار
  هتل های 5 ستاره با صبحانه
  بیمه مسافرتی
  راهنمای فارسی زبان
  ترانسفرهای بین شهری

درباره تور

تور ژاپن

چه چیزی از دیدن شکوفه های گیلاس در ژاپن زیبا تر؟ در تور ژاپن نوروز  با نیکا گشت همراه باشید.

در تور ژاپن نوروز  استثنایی و بی نظیر تلفیقی از مدرنیته و سنت را کنار هم می بینیم . 

در تور بزرگ نوروزی ژاپن در ۱۰ روز با دیدن ۵ شهر بزرگ ژاپن و  ۸ گشت شهری کامل و همچنین ۸ وعده ناهار  و سورپرایزهایی در تور ، میزبان شما هستیم . 

 

جاذبه های گردشگری

جاذبه های گردشگری که در این تور از آن ها دیدن می کنید شامل :

معبد سنسوجی ، منطقه مدرن اودایبا، کاخ امپراطور ، منطقه آکیهابارا ، کشتی سواری در دریاچه آشی ، تله کابین ، قلعه زیبای اوساکا ، محله دوتنبوری ، رستوران های سنتی ژاپن ، شهر کیوتو ، معبد هزار دروازه فوشیمی ایناری ، معبد کیومیزودورا ، بازارچه سنتی ، معبد کینکاکوجی ، پارک نارا ، معبد تودایجی ، آکواریوم اوساکا در خلیج اوساکا ، گشت اختیاری پارک تفریحی UNIVERSAL STUDIOS

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا :

پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر + ترجمه رسمی مدارک شغلی (گواهی اشتغال ، پروانه کسب ، روزنامه رسمی ،پروانه پزشکی ، پروانه وکالت) ، و شناسنامه به زبان انگلیسی با مهر دادگستری + گردش حساب ۳ ماه اخیر به زبان انگلیسی با مهر بانک ، دو عکس رنگی تمام رخ زمینه سفید ۳.۵ در ۴.۵

 

 

 

در تور نوروزی ژاپن (بازدید از شکوفه های گیلاس) تلفیقی از طبیعت ، مدرنیته و سنت ژاپن را کشف خواهید کرد.

برنامه سفر

روز اول :

پرواز شبانه به توکیو در این روز از تهران به دبی و بعد از توقفی کوتاه ، به سمت توکیو پرواز خواهیم کرد. طول زمان پرواز حدود ۸ و نیم ساعت خواهید بود و در عصر به توکیو خواهم رسید. با اتوبوس توریستی به هتل خواهیم رفت و در شب با مکان های از اطراف هتل آشنا خواهیم شد.

روز دوم :

بازدید از مکان های دیدنی توکیو در این روز از اسکای تری (برج مخابراتی مدرن توکیو) بازدید خواهیم کرد. بعد از آن به آساکوسا خواهیم رفت و از معبد سنسوجی دیدن خواهیم کرد و پس از صرف ناهار با اتوبوس دریایی مدرن به سمت اودایبا بازخواهیم گشت.

روز سوم :

بازدید از هاکونه ساعت ۸:۳۰ به سمت محله ییلاقی هاکونه حرکت خواهیم کرد. این پارک ملی دارای طبیعت زیبا ، کوه های آتشفشانی ، دریاچه جزایر زیبا و حمام های آب معدنی است.در این روز از دریاچه آشی دیدن می کنیم و سوار بر کشتی دزدان دریایی شده و به سمت ایستگاه تله کابین می رویم. با تله کابین به ارتفاعات رفته و در صورت مساعد بودن هوا به تماشای کوه فوجی خواهیم نشست. بعد از صرف ناهار به هتل باز می گردیم

روز چهارم :

گشت اختیاری تور دیزنی لند یا دیزنی سی ، شام

روز پنجم :

حرکت از توکیو به اوساکا در ساعت ۰۹:۳۰ در هتل اتاق را تحویل داده و به سمت ایستگاه قطار رفته و با قطار های سریع السیر شینکانسن با سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت و در عرض۲ ساعت و ۳۰ دقیقه به اوساکا می رسیم . شینکانسن از نظر امنیت رکورددار قطار های سریع السیر جهان هستند. بعد از رسیدن به اوساکا با اتوبوس توریستی به هتل خواهیم رفت و بعد از تحویل اتاق ناهار را صرف میکنیم.

روز ششم :

بازدید از کیوتو ساعت ۰۹:۰۰ هتل را به مقصد کیوتو (پایتخت هزار ساله و مهد تمدن ژاپن) ترک خواهیم کرد. از جنگل بامبو و جنگل آراشی بازدید خواهیم کرد.بعد از صرف ناهار از معبد کینکاکوجی (قصر طلایی) ، و کیومیزودورا بازدید خواهیم داشت و به هتل باز خواهیم گشت.

روز هفتم :

بازدید از کوبه ساعت ۰۹:۰۰ به سمت کوبه حرکت خواهیم کرد. سوار تله کابین کوبه خواهیم شد و از مناظر فوق العاده و پیاده روی در طبیعت آن لذت خواهیم برد .بعد از صرف ناهار از بندر کوبه و خلیج اوساکا دیدن می کنیم و به هتل باز می گردیم.

روز هشتم :

بازدید از اوساکا ساعت ۰۹:۳۰ از هتل حرکت کرده و به سمت مرکز قدیمی شهر اوساکا و بازدید قلعه زیبای اوساکا می رویم .سپس به سمت محله دوتنبور ی محله ی رستوران های رنگارنگ رفته ، ناهار را صرف کرده و بعد از گشت در شهر به هتل باز می گردیم.

روز نهم :

بازدید از نارا ساعت ۰۹:۳۰ هتل را به مقصد نارا ترک کرده و معبد بزرگ بودایی ، معابد تودایجی را بازدید می کنیم. در شهر نارا ، شهری که زندگی انسان ها با حیوانات عجین شده قدم می زنیم و آهوانی را می بینیم که برانگیخته نخواهند شد و در میان مردم زندگی می کنند. ناهار را صرف کرده و هتل باز می گردیم. تور آپشنال: زیباترین و حیرت انگیز ترین آکواریوم آسیا در اوساکا

روز دهم :

گشت خرید در اوساکا بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاق ، به اوتلت رفته تا گشت خرید داشته باشیم . در عصر این روز به سمت فرودگاه شگفت انگیز کانسای رفته و به سمت دبی پرواز خواهیم کرد. روز یازدهم : پرواز از دبی به سمت تهران

 

 

 

جهت دیدن جاذبه های ژاپن اینجا را کلیک کنید 

توز ژاپن

جهت خرید بلیط آنلاین در هر ساعت شبانه روز و آنلاین با تخفیف اینجا را کلیک کنید 

۰۲۱۷۵۰۱۶

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل هر نفر در اتاق دو تخته
div>
هر نفر در اتاق یک تخته کودک با تخت (6 تا 12 سال) کودک بدون تخت (2 تا 6 سال) توضیحات
GRAND NIKKO DAIBA

COURTYARD BY MARRIOTT
5* BB 3400 دلار + هزینه پرواز
4700 دلار + هزینه پرواز 2850 دلار + هزینه پرواز 1900 دلار + هزینه پرواز
نمایش بیشتر

برنامه روزانه

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات

در این روز از تهران به دبی و بعد از توقفی کوتاه ، به سمت توکیو پرواز خواهیم کرد. طول زمان پرواز حدود 8 و نیم ساعت خواهید بود و در عصر به توکیو خواهم رسید. با اتوبوس توریستی به هتل خواهیم رفت و در شب با مکان های از اطراف هتل آشنا خواهیم شد.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

در این روز از اسکای تری (برج مخابراتی مدرن توکیو) بازدید خواهیم کرد. بعد از آن به آساکوسا خواهیم رفت و از معبد سنسوجی دیدن خواهیم کرد و پس از صرف ناهار با اتوبوس دریایی مدرن به سمت اودایبا بازخواهیم گشت.

عصر بازدید اختیاری از آکیهابارا که یک مرکز خرید لوازم الکترونیکی پر هیاهو است و به دلیل مکان های تخصصی در مانگا، انیمه و بازی های ویدیویی ، از غرفه های کوچک گرفته تا فروشگاه های بزرگ مثل یودوباشی مالتی مدیا آکیبا شهرت دارد . پس از گشت برای استراحت به هتل باز می گردیم

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

ساعت 8:30 به سمت محله ییلاقی هاکونه حرکت خواهیم کرد. این پارک ملی دارای طبیعت زیبا ، کوه های آتشفشانی ، دریاچه جزایر زیبا و حمام های آب معدنی است.در این روز از دریاچه آشی دیدن می کنیم و سوار بر کشتی دزدان دریایی شده و به سمت ایستگاه تله کابین می رویم. با تله کابین به ارتفاعات رفته و در صورت مساعد بودن هوا به تماشای کوه فوجی خواهیم نشست. بعد از صرف ناهار به هتل باز می گردیم

 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

تور دیزنی لند یا دیزنی سی ، شام

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اوساکا

در ساعت 09:30 در هتل اتاق را تحویل داده و به سمت ایستگاه قطار رفته و با قطار های سریع السیر شینکانسن با سرعت 300 کیلومتر در ساعت و در عرض2 ساعت و 30 دقیقه به اوساکا می رسیم . شینکانسن از نظر امنیت رکورددار قطار های سریع السیر جهان هستند. بعد از رسیدن به اوساکا با اتوبوس توریستی به هتل خواهیم رفت و بعد از تحویل اتاق ناهار را صرف میکنیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اوساکا

ساعت 09:00 هتل را به مقصد کیوتو (پایتخت هزار ساله و مهد تمدن ژاپن) ترک خواهیم کرد. از جنگل بامبو و جنگل آراشی بازدید خواهیم کرد.بعد از صرف ناهار از معبد کینکاکوجی (قصر طلایی) ، و کیومیزودورا بازدید خواهیم داشت و به هتل باز خواهیم گشت.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اوساکا

ساعت 09:00 به سمت کوبه حرکت خواهیم کرد. سوار تله کابین کوبه خواهیم شد و از مناظر فوق العاده و پیاده روی در طبیعت آن لذت خواهیم برد .بعد از صرف ناهار از بندر کوبه و خلیج اوساکا دیدن می کنیم و به هتل باز می گردیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اوساکا

ساعت 09:30 از هتل حرکت کرده و به سمت مرکز قدیمی شهر اوساکا و بازدید قلعه زیبای اوساکا می رویم .سپس به سمت محله دوتنبور ی محله ی رستوران های رنگارنگ رفته ، ناهار را صرف کرده و بعد از گشت در شهر به هتل باز می گردیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اوساکا

ساعت 09:30 هتل را به مقصد نارا ترک کرده و معبد بزرگ بودایی ، معابد تودایجی را بازدید می کنیم. در شهر نارا ، شهری که زندگی انسان ها با حیوانات عجین شده قدم می زنیم و آهوانی را می بینیم که برانگیخته نخواهند شد و در میان مردم زندگی می کنند. ناهار را صرف کرده و هتل باز می گردیم. تور آپشنال: زیباترین و حیرت انگیز ترین آکواریوم آسیا در اوساکا

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اوساکا

بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاق ، به اوتلت رفته تا گشت خرید داشته باشیم . در عصر این روز به سمت فرودگاه شگفت انگیز کانسای رفته و به سمت دبی پرواز خواهیم کرد.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اوساکا

پرواز از دبی به سمت تهران 

گالری تصاویر

شرایط دریافت ویزای ژاپن

مدارک مورد نیاز سفارت ژاپن

 • اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر و 2 صفحه خالی رو به روی هم
 • کپی از صفحات ویزاهای شنگن ، کانادا ، آمریکا و انگلیس موجود در پاسپورت، وسط برگه A4
 • ترجمه با مهر وزارت دادگستری از شناسنامه
 • دو قطعه عکس جدید 3.5 در 4.5 (برای 3 ماه اخیر) رنگی با زمینه سفید،مستقیم رو به دوربین ، 80 درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد .
 • ترجمه با مهر وزارت دادگستری مدارک شغلی : گواهی اشتغال به کار ، نامه روی سربرگ با حقوق و سمت به صورت کامل (آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات ، جواز کسب ، پروانه مطب ، پروانه وکالت ، فیش حقوقی سه ماه اخیر ، گواهی مستمری بازنشستگی ، پروانه ساختمان یا کارت های صنفی مربوطه،پرداختی حق بیمه و سابقه بیمه “سه ماهه”)
 • نامه تمکن به انگلیسی + گردش 4 ماه آخر همان حساب به انگلیسی با مهر و امضا بانک صادر شده در کمتر از 3 روز قبل از تاریخ سفارت (حتما روی کاغذ A4 ) . افزایش ناگهانی مانده حساب مورد تایید سفارت نمی باشد . (حداقل موجودی ، به ازای هر نفر حداقل 150 میلیون تومان)
 • اگر برای تمکن مالی ، حساب سپرده ارائه می شود ، ارائه گردش سود بانکی الزامی است.
 • ترجمه با مهر دادگستری برای دانش آموزان و دانشجویان ،گواهی اشتغال به تحصیل
 • اجازه محضری پدر و مادر برای افراد زیر 18 سال که بدون والدین و یا با یکی از آن ها سفر می کنند . (ترجمه رضایت نامه با تاییدیه دادگستری قبول است.) برای تایید رضایت نامه، علاوه بر اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه ذکر شده ، الزامی است.
 • تمام مدارک ترجمه رسمی انگلیسی با مهر مترجم و مهر وزارت دادگستری باشد.
 • تمام مدارک در سایزA4 وبصورت یک رو  (نه دو رو) ارائه نمایید. اگر سایز اصلی مدرک A4 نیست، لطفاً یک کپی از آن در سایز A4 تهیه و ارائه نمایید.
 • ضمانت نامه بازگشت برای هر نفر الزامی است .
 • رزرو هتل و برنامه سفر با ذکر جزییات و تاریخ ها (توسط نیکا گشت ارائه می شود)

 

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آن ها جهت ویزا الزامی است. ارائه اصل تمام مدارک به نیکا گشت الزامی است . (کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشد. )

درخواست تور