تور ژاپن (برگزار شده)

جزئیات تور

 • قیمت: 1750 دلار + 79.500.000 تومان
 • مدت: 6 روزه
 • تاریخ برگزاری: 1403-02-25
 • پکیج
  پکیج تور :
 • خدمات تور: بلیت پرواز رفت و برگشت قطرایر
  اخذ ویزای توریستی ژاپن همراه پرداخت ورودیه سفارت
  5 شب و 6 روز اقامت در هتل 5 ستاره
  2 گشت کامل در 2 شهر با ناهار
  6 وعده صبحانه بوفه در هتل
  ترانسفرهای فرودگاهی رفت و برگشت
  کشتی دزدان دریایی و اتوبوس دریایی
  پرداخت تمام ورودیه ها
  گشت های آپشنال
  راهنمای مجرب فارسی زبان از ایران تا انتهای سفر
  راهنمای محلی در گشت ها
  بیمه مسافرتی با پوشش کرونا (تا سقف 50000 یورو)

درباره تور

تور توکیو ژاپن

در این تور فقط با دنیای مدرنیته ژاپن در شهر توکیو آشنا خواهید شد. 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا :

پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر + ترجمه رسمی مدارک شغلی (گواهی اشتغال ، پروانه کسب ، روزنامه رسمی ،پروانه پزشکی ، پروانه وکالت) و شناسنامه به زبان انگلیسی با مهر دادگستری + گردش حساب ۳ ماه اخیر به زبان انگلیسی با مهر بانک ، دو عکس رنگی تمام رخ زمینه سفید ۳.۵ در ۴.۵

 

آیا می دانستید که زبان ژاپنی به طور گسترده و نزدیک به ۹۹٪ از جمعیت ژاپن به این زبان سخن می گویند؟ زبان ژاپنی از نظر تعداد سخنوران در رتبه ششم جهان قرار دارد. با این حال هیچ ملیتی به جز ملیت ژاپن به این زبان صحبت نمی کنند. اکثر کلمات ژاپنی دو تلفظ دارند: یکی به ژاپنی و دیگری به زبان چینی که زبان ژاپنی را به پل ارتباطی زبان تبدیل می کند. الفبای ژاپنی از خط چینی ایجاد شده است، اگرچه زبان ژاپنی از نظر محتوا و معنا به طور قابل توجهی متفاوت است.

جشن های ژاپن بسیار متنوع هستند. ژاپنی‌ها به جشن گرفتن علاقه زیادی دارند. هر جشن در ژاپن موضوع خاصی دارد و در آن غذای خاصی سرو می‌شود. از طرفی بازی و سرگرمی هر جشن از دیگر جشن‌ها متفاوت است

 

جهت دیدن شهرهای ژاپن اینجا را کلیک کنید 

 

جهت خرید بلیط آنلاین در هر ساعت شبانه روز و آنلاین با تخفیف اینجا را کلیک کنید 

۰۲۱۷۵۰۱۶

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل هر نفر در اتاق دو تخته
div>
هر نفر در اتاق یک تخته کودک با تخت (6 تا 12 سال) کودک بدون تخت (2 تا 6 سال) توضیحات
GRAND NIKKO DAIBA (TOKYO)
5* BB 1750 دلار + 79.500.000 تومان 2750 دلار + 79.500.000 تومان 1490 دلار + 73.500.000 تومان 1100 دلار + 73.500.000 تومان
نمایش بیشتر

برنامه روزانه

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

با پرواز قطری از تهران به دوحه می‎رویم و پس از توقفی کوتاه، به سمت توکیو پرواز می‎کنیم. پس از حدود 8 ساعت به توکیو خواهیم رسید. با اتوبوس‎های توریستی مجهز به همراه راهنمای محلی ژاپنی از فرودگاه به سمت هتل محل اقامت در توکیو می‎رویم. و در شب از اطراف هتل خود بازدید می‎کنیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

در این روز از اسکای تری (برج مخابراتی مدرن توکیو) بازدید خواهیم کرد و بعد از آن به آساکوسا می‎رویم و از معبد زیبای سنسوجی دیدن می‎کنیم و پس از صرف ناهار در بوفه بین ‎المللی، با اتوبوس دریایی مدرن بر روی رودخانه زیبای سومیدا حرکت کرده به سمت اودایبا باز‎می‎گردیم. 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

ساعت 8:30 به سمت شهر ییلاقی هاکونه حرکت خواهیم کرد. این پارک ملی دارای طبیعت زیبا، کوه های آتشفشانی و دریاچه ه‎ای بینظیر است. در این روز از دریاچه آشی دیدن می‎کنیم و سوار بر کشتی دزدان دریایی شده و به سمت ایستگاه تله‎ کابین می‎رویم. با تله کابین به ارتفاعات رفته و در صورت مساعد بودن هوا به تماشای کوه فوجی خواهیم ‎نشست. بعد از صرف ناهار، از بازدید بزرگترین موزه فضای باز ژاپن  لذت برده و به تماشای آثار معروف پیکاسو در پاویون اختصاصی و مابقی آثار هنری این موزه می‎پردازیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

روز آزاد (در این روز در صورت تمایل به همراه تورلیدر، سوار بر مدرنترین شبکه حمل و نقل درون شهری جهان از جاذبه‌‎های گردشگری توکیو بازدید کرده و با فرهنگ اصیل ژاپن آشنا خواهیم شد.)

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

روز آزاد تور 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
توکیو

امروز به سمت تهران پرواز خواهیم کرد

شرایط دریافت ویزای ژاپن

مدارک مورد نیاز سفارت ژاپن

 • اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر و 2 صفحه خالی رو به روی هم
 • کپی از صفحات ویزاهای شنگن ، کانادا ، آمریکا و انگلیس موجود در پاسپورت، وسط برگه A4
 • ترجمه با مهر وزارت دادگستری از شناسنامه
 • دو قطعه عکس جدید 3.5 در 4.5 (برای 3 ماه اخیر) رنگی با زمینه سفید،مستقیم رو به دوربین ، 80 درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد .
 • ترجمه با مهر وزارت دادگستری مدارک شغلی : گواهی اشتغال به کار ، نامه روی سربرگ با حقوق و سمت به صورت کامل (آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات ، جواز کسب ، پروانه مطب ، پروانه وکالت ، فیش حقوقی سه ماه اخیر ، گواهی مستمری بازنشستگی ، پروانه ساختمان یا کارت های صنفی مربوطه،پرداختی حق بیمه و سابقه بیمه “سه ماهه”)
 • نامه تمکن به انگلیسی + گردش 4 ماه آخر همان حساب به انگلیسی با مهر و امضا بانک صادر شده در کمتر از 3 روز قبل از تاریخ سفارت (حتما روی کاغذ A4 ) . افزایش ناگهانی مانده حساب مورد تایید سفارت نمی باشد . (حداقل موجودی ، به ازای هر نفر حداقل 150 میلیون تومان)
 • اگر برای تمکن مالی ، حساب سپرده ارائه می شود ، ارائه گردش سود بانکی الزامی است.
 • ترجمه با مهر دادگستری برای دانش آموزان و دانشجویان ،گواهی اشتغال به تحصیل
 • اجازه محضری پدر و مادر برای افراد زیر 18 سال که بدون والدین و یا با یکی از آن ها سفر می کنند . (ترجمه رضایت نامه با تاییدیه دادگستری قبول است.) برای تایید رضایت نامه، علاوه بر اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه ذکر شده ، الزامی است.
 • تمام مدارک ترجمه رسمی انگلیسی با مهر مترجم و مهر وزارت دادگستری باشد.
 • تمام مدارک در سایزA4 وبصورت یک رو  (نه دو رو) ارائه نمایید. اگر سایز اصلی مدرک A4 نیست، لطفاً یک کپی از آن در سایز A4 تهیه و ارائه نمایید.
 • ضمانت نامه بازگشت برای هر نفر الزامی است .
 • رزرو هتل و برنامه سفر با ذکر جزییات و تاریخ ها (توسط نیکا گشت ارائه می شود)

 

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آن ها جهت ویزا الزامی است. ارائه اصل تمام مدارک به نیکا گشت الزامی است . (کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشد. )

درخواست تور