تور برزیل

جزئیات تور

 • قیمت: 3590 دلار + 79.900.000 تومان
 • مدت: 10شب و 11 روز
 • تاریخ برگزاری: 1403-06-09
 • پکیج
  پکیج تور برزیل :
 • خدمات تور: ۱۱ روز اقامت در هتل های ۵ ستاره لوکس برزیل
  پرواز رفت و برگشت با هواپیمایی امارات
  اخذ ویزای برزیل
  5 گشت با ناهار
  ترانسفرهای بین شهری با پرواز
  تور لیدر فارسی زبان از تهران

درباره تور

تور برزیل با کامل ترین گشت ها

با اجرای تور لوکس برزیل در تابستان امسال مهمان نیکا گشت باشید .

۲ شب سائوپائولو + ۳ شب ایگواسو + ۴ شب ریودوژانیرو + ۱ شب کمپوس دو جوردان

در این تور هیجان انگیز چهار شهر برزیل را با یکدیگر خواهیم دید.

در این تور با ۵ گشت شهری کامل در چهار شهر ایگواسو ، سائوپائولو ،  ریودوژانیرو و کمپوس دو جوردان پذیرای شما مسافران عزیز هستیم . 

برزیل کشوری پر از تنوع فرهنگی و مردمی است که سنت‌ها و مراسم متعددی دارند. از جشن‌های کارناوال پرطرفدار گرفته تا مراسم مذهبی مختلف، برزیلی‌ها مراسم و سنت‌هایی دارند که هویت فرهنگی آنها را منعکس می‌کند. عروسی یکی از مهمترین رویدادهای زندگی است که در فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف مراسم ویژه‌ای برای آن برگزار می‌شود.

 

همزمان کردن بازدیدتان از یکی از شهرها یا شهرستان‌های برزیل با یک جشنواره یا رویداد فرهنگی، راه عالی برای به دست آوردن ارزش اضافی از زمان شما در اینجاست، لذت بردن از دیدگاه‌های منحصر به فردی در مورد فرهنگ محلی، باورها و آداب و رسوم. اغلب در این زمان‌ها حس ملموسی از همبستگی و یگانگی تجربه می‌شود و کسانی با روحیه ماجراجویی و ذهنی باز می‌توانند خاطرات ویژه‌ای پر از رنگ، هیجان، موسیقی زنده ریتمیک و شادی مشترک بسازند.

 

برزیل با داشتن منابع طبیعی فراوان، تنوع اقلیمی و فرهنگی غنی، یکی از کشورهای محبوب گردشگری در جهان به‌شمار می‌آید. از سواحل ماسه‌ای و آب‌های آبی رنگ اقیانوس اطلس در شمال شرقی گرفته تا جنگل‌های انبوه آمازون و شلال‌های معروف ایگواسو، گردشگری در برزیل را به صنعتی پردرامد تبدیل کرده است.

آشنایی با برزیل و جاذبه های گردشگری آن

برزیل بزرگ‌ترین کشور آمریکای جنوبی است که در شرق این قاره واقع شده‌است.این کشور از شمال با ونزوئلا، گویان، سورینام و اقیانوس اطلس، از جنوب با اروگوئه، از شرق با اقیانوس اطلس و از غرب با پرو، بولیوی، پاراگوئه، آرژانتین و اقیانوس آرام محدود می‌شود. 

برزیل به خاطر معماری مدرن و طراحی شهری نوآورانه‌اش در سراسر جهان شناخته شده است. از جمله مهم‌ترین آثار معماری این شهر می‌توان به ساختمان‌های طراحی شده توسط اسکار نیمایر، معمار برجسته برزیلی، اشاره کرد. کاخ پلانالتو، محل کار رئیس‌جمهور برزیل، با طراحی مدرنیستی بتن و مرمر؛ تئاتر ملی با سقف شیب‌دار زیبای شیشه‌ای؛ و کلیسای جالب متروپولیتن با شکل هندسی نامتعارف و گنبد زیبای موزاییک شیشه‌ای، از جمله مهم‌ترین آثار معماری نوگرا در این شهر به‌شمار می‌روند.

 

جهت مشاهده پکیج تورهای نیکا گشت اینجا را کلیک کنید و جهت تهیه بلیت پرواز به همه نقاط جهان اینجا را کلیک کنید . 

     

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته
قیمت یک تخته کودک با تخت (۴ تا ۱۱ سال) کودک بدون تخت (۲ تا ۴ سال) توضیحات
هتل های 5 ستاره 5* BB 3590 دلار + 79.900.000 تومان 4890 دلار + 79.900.000 تومان 2700 دلار + 63.900.000 تومان 1690 دلار + 63.900.000 تومان
نمایش بیشتر

برنامه روزانه

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
سائوپائولو

روز اول: پس از آشنایی گروه با تورلیدر در مقابل کانتر امارات، با گرفتن کارت های پرواز به سمت دبی حرکت می کنیم. پس از یک ساعت ترانزیت در دبی، به سمت سائوپائولو رفته و پس از استراحت در هتل 5 ستاره، در لابی گرد هم جمع شده و با پیشنهاد تورلیدر میتوانیم بیشتر با این شهر رویایی آشنا شویم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
سائوپائولو

روز دوم: پرجمعیت ترین شهر برزیل بدون شک جاذبه های زیادی را در خود جای داده است و ما هم همراه با تورلیدرمان به گشت نیم روزه ای که در مناطق مشهور این شهر مانند منطقه لیبرداده و پائولیستا قرار دارد، می پردازیم. پس از صرف ناهار، با زیبایی های خرده فرهنگ های برزیلی بیشتر آشنا می شویم

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
فوز دو ایگواسو

روز سوم:پس از صرف صبحانه مفصل در هتل، به سمت فرودگاه حرکت می کنیم تا راهی شهر ایگواسو شویم. پس از استراحتی کوتاه، در لابی جمع شده و با برنامه فردا و توضیحات راهنمای خود، با گوشه‌هایی از طبیعت این شهر زیبا و سرسبز آشنا می شویم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
فوز دو ایگواسو

روز چهارم: گشت هیجان انگیز نیکاگشت امروز شروع خواهد شد. صبح زیبای امروز با بازدید از آبشارهای با شکوه ایگواسو آغاز می شود. امروز با همراهی راهنمای محلیمان بیشتر با این آبشار‌های عظیم که در فهرست عجایب هفتگانه جدید ثبت شده‌ است، آشنا می شویم. پس از صرف ناهار با هلی‌کوپتر، بر فراز این منطقه عجیب، هیجان این گشت را به اوج خواهیم رساند.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
فوز دو ایگواسو

روز پنجم: پس از صرف صبحانه، در وقت آزاد امروز می‌توانیم به پیشنهاد راهنما به بازدید از باغ پرندگان، یکی از شاهکارهای برزیل رفته و بعد از ظهر امروز را می‌توانیم به جاذبه‌های دیگری از این شهر زیبا بپردازیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ریودوژانیرو

روز ششم: امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها به سمت فرودگاه به مقصد ریودوژانیرو حرکت می کنیم. در ریودوژانیر، پس از کمی استراحت، می‌توانیم از چند ساعت باقیمانده روز برای آشنایی با شهر موسیقی و کارنیوال ها استفاده کنیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ریودوژانیرو

روز هفتم: امروز به بازدید از کوه شوگرلوف با تله کابین که در دهانه خلیج گوانابارا و در آستانه اقیانوس اطلس واقع شده است، می پردازیم. البته پس از صرف ناهار، می توانیم بیشتر از زیبایی های منطقه استفاده و لذت ببریم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ریودوژانیرو

روز هشتم: پس از صرف صبحانه در هتل 5 ستاره، در گشت امروز، منظره ای بی نظیر از شهر ریودوژانیرو را از فراز کوه کورکووادو تجربه خواهیم کرد و مجسمه غول آسای مسیح منجی معروف را از نزدیک مشاهده می کنیم.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ریودوژانیرو

روز نهم: امروز را به صورت آزاد در اختیار داریم تا به انتخاب خود یا با استفاده از پیشنهادات راهنما از جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی بازدید کنیم .

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
کمپوس دو جوردان

روز دهم: بعد از صبحانه ، به سمت شهر کمپوس دو جوردان می رویم و پس از تحویل اتاق در این شهر گشتی کوتاه خواهیم داشت 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات

روز یازدهم: پس از صرف صبحانه ، در شهر کمپوس گشت خواهیم داشت ، ناهار را صرف کرده و در عصر امروز با کوله باری از خاطرات زیبا به سمت فرودگاه رفته و به سمت تهران پرواز خواهیم کرد .

شرایط دریافت ویزای برزیل

مدارک مورد نیاز سفارت برزیل

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)
 – اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی
الف) مدت اعتبار حداقل ۶ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم
ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.
– 2 قطعـه عکـس3*5 در 4*5 رنگـی، تمـام رخ بـا زمینـه سـفید، کامـل از روبـرو، بـدون لبخنـد، بـدون عینـک، گـردی صـورت کامـلا ًمشـخص باشـد، حداکثـر بـرای ۶مـاه اخیـر (عکـس بـا گذرنامـه و ویزاهـای قبلـی یکـی نباشـد)
 – اصل و ترجمه شناسنامه

– اصـل گواهـی تمکـن حسـاب بانکـی  و گردش 6 ماهه  بـا مهـر و امضـاء بانـک، معـادل نـرخ دلار آمریـکا، فقـط بـه زبـان انگلیسـی و زمـان صـدور گواهـی حسـاب بانکـی حداکثـریـک هفتـه قبـل از تاریـخ تحویـل مـدارک بـه سـفارت باشـد * باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر  500,000,000ريال باشد.
– اصل و ترجمه مدارک شغلی :
الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی
ب) وکلا : پروانه وکالت
ج) مشـاغل دولتـی : حکـم کارگزینـی، آخریـن فیـش حقوقـی و یـا نامـه از سـازمان مربوطـه بـا ذکـر مـدت اشـتغال، سـمت و میـزان حقـوق دریافتـی و تاییدیـه مرخصـی
د) بازنشسته ها : آخرین حکم بازنشستگی، 3  فیش حقوقی آخر
ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه 3  فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی
و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس / آخرین آگهی تغییرات
ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه 3 فیش حقوق آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی
ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل
– بــرای فرزنــدان زیــر 18ســال کــه بــدون همراهــی والدیــن یــا بــا یکــی از آنهــا ســفر مــی کننــد رضایتنامــه محضــری الزامــی اســت و نیــاز بــه ترجمــه بــه زبــان انگلیســی دارد.
– اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* ضمانتنامـه بانکـی پـس ازبررسـی مـدارک در صـورت نیـاز متعاقبـا اعلـام میگـردد.

ریودوژانیرو

سائوپائولو

فوز دو ایگواسو

درخواست تور