آفریقای جنوبی (آفریقا)

آفریقای جنوبی

 

جاذبه های آفریقای جنوبی:

 1. آبشار ویکتوریا: در مرز بین زامبیا و زیمبابوه، آبشار ویکتوریا شما را وارد دنیای بهشتی می کند، چراکه قدم زدن اطراف این آبشار و نگاه کردن به آن منظره، شما را به درک عمیقی از زندگی می رساند.

 

 1. پارک ملی کروگر: این ذخیره‌گاه معروف، خانه «پنج بزرگ» (شیر، فیل، بوفالو، پلنگ و کرگدن) است و سافاری‌های استثنایی حیات وحش می باشد. در این پارک شما می توانید بالاترین سطح از هیجان را تجربه کنید.

 

 1. کیپ تاون: از کوه نمادین تیبل دیدن کنید، شبه جزیره کیپ را کاوش کنید و از هنر، فرهنگ و تنوع غذایی متنوع شهر لذت ببرید. بدون شک، پیشنهاد ما جزیره تاریخی روبن، جایی که نلسون ماندلا در آن زندانی بود، است و آن را از دست ندهید.

 

 

 1. Sossusvlei، Namibia: تپه های شنی قرمز چشمگیر Sossusvlei در صحرای Namib منظره ای سورئال و فتوژنیک را به وجود آورده است، که شما در هیچ کجای جهان قادر به دیدن همچین صحنه ای و ویویی نخواهید بود.

 

 1. دلتای اوکاوانگو، بوتسوانا: این مکان، مرکز طبیعت آفریقای جنوبی می باشد. در اصل در این تالاب، شما می توانید شاهد حیات‌وحش متنوع باشید و فرصت‌هایی برای سافاری موکورو (قایق‌رانی سنتی)، تماشای پرندگان و انجام بازی‌های هیجانی را فراهم می‌کند.

 

 

 1. دره رودخانه بلاید: به خاطر فضای سرسبز و صخره های چشمگیرش شناخته شده است، دره رودخانه بلاید یکی از بزرگترین دره های جهان است.

 

 1. پارک ملی کوه تیبل: علاوه بر کوه تیبل، این پارک شامل کیپ پوینت خیره کننده است که مسیرهای پیاده روی و مناظر زیبای دریایی را ارائه می دهد.

 

 

 1. کوه‌های دراکنزبرگ، آفریقای جنوبی: این رشته کوه را برای پیاده‌روی، هنر صخره‌ای و مناظر خیره‌کننده می توانید در نظر داشته باشید و لذت ببرید.

 

 1. پارک ملی Etosha، نامیبیا: Etosha یک نمکزار منحصر به فرد است که توسط علفزارها و بوته ها احاطه شده است و انواع حیات وحش را به خود جذب می کند و می توانید گونه های متفاوتی از پرندگان و حیوانات را تماشا کنید.

 

 

 1. Soweto: با بازدید از این شهرک معروف در نزدیکی ژوهانسبورگ، تاریخ و فرهنگ آفریقای جنوبی را درک و تجربه کنید.

 

 1. پارک ملی Chobe، بوتسوانا: این پارک که به‌خاطر گله‌های بزرگ فیل‌هایش شناخته می‌شود، فرصت‌های عالی سافاری را در امتداد رودخانه Chobe ارائه می‌دهد.

 

 

 1. زیمباوه بزرگ: ویرانه های تاریخی شهر باستانی زیمباوه بزرگ، یک سایت میراث جهانی یونسکو را می توانید کشف کنید.
 2. آب‌نمای ویکتوریا و آلفرد، کیپ تاون: این منطقه پرجنب‌وجوش دارای فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، و گزینه‌های سرگرمی، با چشم‌اندازی از بندر و کوه تیبل است.

 

 

 1. پارک ملی ماتوبو، زیمبابوه: محل تشکیل صخره های خیره کننده و هنر صخره ای باستانی را در این پارک می توانید بیابید.

 

 1. موزه جزیره روبن، آفریقای جنوبی: نلسون ماندلا، شخصیت تاریخی و افسانه ای و مردی پر از تجربه! درباره تاریخ آپارتاید و زندانی شدن نلسون ماندلا بیاموزید.

 

این ها تنها تعدادی از مکان های باورنکردنی در جنوب آفریقا هستند. این منطقه دارای ملیله های غنی از زیبایی های طبیعی، حیات وحش، تاریخ و فرهنگ است که آن را به مقصدی متنوع و جذاب برای مسافران تبدیل می کند.

 

 

گالری تصاویر