یوکوهاما

درباره یوکوهاما

شهر یوکوهاما ژاپن

شهر یوکوهاما ژاپن، دومین شهر پرجمعیت این کشور و یکی از مهم‌ترین بنادر این کشور در حوزه تجارت و نقل و انتقال بار و کالاست. هر چند این شهر بیشتر به عنوان مقصدی برای تجارت شناخته می‌شود اما جاذبه‌های فراوانی در آن وجود دارد که برای گردشگران جذابیت زیادی دارند. در ادامه به معرفی این جاذبه‌ها و دلایلی که باید به یوکوهاما سفر کنید، خواهیم پرداخت.

معرفی شهر 

ژاپن کشوری صنعتی است که در چند سال اخیر توانسته در این حوزه به شهرت زیادی دست پیدا کند. این کشور روز به روز در حال پیشرفت است و هر لحظه بیشتر از قبل جهانیان را شگفت‌زده می‌کند. عوامل زیادی در پیشرفت اقتصادی این کشور نقش دارند که یکی از آن‌ها صنعت گردشگری است. ژاپن کشوری با شهرهای زیبا و جاذبه‌های فراوان است که نقش مهمی در صنعت گردشگری این کشور و بالطبع توسعه اقتصادی آن دارند. یوکاهاما یکی از این شهرها است که هم از نظر تجاری ارزش بالایی داشته و هم به دلیل مناظر زیبا و جاذبه‌های فراوان، ارزش بالایی از لحاظ گردشگری دارد.

آب و هوا

یوکاهاما هم مانند دیگر شهرهای ژاپن از آب و هوایی معتدل برخوردار است. البته در بعضی ایام سال احتمال وزش بادهای شدید هم وجود دارد اما در بیشتر روزها این شهر شاهد آب و هوایی خوب و مناسب است. این شهر از نظر آب و هوا، جمعیت و ارزش تجاری رقابت تنگاتنگی با توکیو دارد.

دیدنی‌های یوکوهاما ژاپن

همان‌طور که گفتیم، یوکوهاما از نظر گردشگری هم شهری ارزشمند برای کشور ژاپن است و همه ساله گردشگران و مسافران زیادی از سراسر دنیا به آن سفر می‌کنند. در این شهر جاذبه‌های فراوانی وجود دارد که هر یک به تنهایی نقش مهمی در به یادماندنی کردن تجربه سفر به شهر یوکوهاما ژاپن دارند. از جمله این جاذبه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موزه رامن شین: این موزه یکی از دیدنی‌های یوکوهاما است که داخل آن ۹ رستوران وجود دارد. در این رستوران‌ها می‌توانید انواع نودل با طعم‌های لذیذ و متفاوت و روش طبخ‌های جدید را امتحان کنید.
  • باغ سانکین: این باغ یکی از زیباترین مناظر طبیعی در ژاپن و یوکوهاما است. باغ سانکین با مساحت ۱۷۵ هزار متر مربع دارای درختان گیلاس و آلو است که در فصل بهار سراسر شکوفه می‌شوند و منظره‌ای زیبا برای این باغ ایجاد می‌کنند.
  • پل خلیج یوکوهاما
  • باغ وحش زوراسیا
  • شهربازی یوکوهاما

جهت مشاهده پکیج تورهای نیکا گشت اینجا را کلیک کنید و جهت تهیه بلیت پرواز به همه نقاط جهان اینجا را کلیک کنید . 

گالری تصاویر