اینترلاکن

درباره اینترلاکن

اینترلاکن (Interlaken) شهری کوچک و زیبا در ایالت برن واقع در مرکز سوئیس است. این شهر در کنار ارتفاعات زیبای آلپ و در مجاورت دو دریاچه برینز (Brienz) و تون (Thun) قرار دارد.

رودخانه آر (Aare) که از آن به عنوان بزرگترین رود سوئیس یاد می‌شود، در این شهر جریان دارد و به دو دریاچه فوق می‌ریزد. اینترلاکن در کنار مراتع سرسبز، دریاچه‌های یخی، پوشش گیاهی وجدآور و ارتفاعات چشم‌نواز بنا شده و به همین دلیل از قرن نوزدهم به عنوان یک مقصد محبوب گردشگری شهره بوده است.

قله برفی کوه زیبای یونگ‌فرا (Jungfrau) یکی دیگر از جاذبه‌های این شهر محسوب می‌شود. در اینترلاکن هتل‌ها و اقامت‌های متعددی وجود دارد که می‌تواند پذیرای مسافران و گردشگران با هر بودجه‌ای باشد. فضای اینترلاکن به گونه‌ای است که در آن امکان پرداختن به تفریحات و سرگرمی‌های زیادی مهیاست

اینترلاکن منطقه‌ای فوق‌العاده برای لذت بردن از زیبایی‌های مرکز سوئیس و مناظر بی‌نظیر در کنار استراحت در اقامتگاه‌های شیک ساحلی است. به وسیله قایق‌سواری بر روی دریاچه‌های برینز و تون و یا قطار و فانیکولار می‌توان از زیبایی‌های منطقه که با قلل زیبا احاطه شده است لذت برد.

 

اینترلاکن یکی از قدیمی‌ترین، معروف‌ترین و خوش‌نام‌ترین تفرجگاه سوئیس می‌باشد. اولین توریست‌ها در قرن هفدهم وارد منطقه شدند و با توسعه حمل و نقل و اضافه شدن خط راه‌آهن و قایق، اینترلاکن به بزرگ‌ترین مرکز جذب توریست برنیز اوبرلند (Bernese Oberland) تبدیل شد. در کنار مسیرهای متعدد پیاده‌روی و کوهنوردی، تعداد زیادی ورزش در انتظار ورزشکاران فعال می‌باشد. ورزش‌هایی نظیر ماهیگیری، موج سواری، پاراسل، اسب سواری و تنیس در اینترلاکن برای گردشگران مهیا است.

گالری تصاویر