شهربازی های ژاپن

درباره شهربازی های ژاپن

معرفی ۳ نمونه از بهترین شهربازی های ژاپن

ژاپن، به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب، شهربازی‌هایی استثنایی را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. برخی از این شهربازی‌ها شهرت جهانی دارند چون با توجه زیاد به جزئیات ساخته شده‌اند. هدف اصلی این شهربازی‌ها، ارائه تجربیات شگفت‌انگیز، خلاقانه و هیجان‌انگیز برای تمام افراد است. شهربازی های ژاپن به روش‌هایی نوآورانه و با کیفیت بالا، توانسته‌اند همچنان شور و اشتیاق کودکان و بزرگسالان را برانگیزانند. با ما همراه بمانید تا با ۳ نمونه از بهترین شهربازی‌های کشور ژاپن آشنا شویم.

توکیو دیزنی لند، چیبا

این مکان اولین پارک موضوعی دیزنی است که در خارج از ایالات متحده افتتاح شده است. بسیاری از سواری‌های کلاسیک موجود در Disneyland و Disneyworld’s Magic Kingdom را می‌توانید در اینجا پیدا کنید که هر کدام به اندازه همتایان آمریکایی خود جذاب هستند. برای رسیدن به دیزنی لند توکیو، به ایستگاه JR Maihama بروید و پنج دقیقه پیاده روی کنید. همچنین باید وب سایت بلیط توکیو دیزنی لند را بررسی کنید تا بدانید هزینه پذیرش برای روزهایی که انتخاب می‌کنید چقدر است.

یونیورسال استودیو ژاپن، اوزاکا

اینجا پارک موضوعی واقع در منطقه خلیج اوزاکا است پس از پارک‌های دیزنی ژاپن از نظر محبوبیت در رتبه دوم قرار دارد. تجربه‌های منحصربه‌فردی را به مخاطبان خود ارائه می‌کند و بازدیدکنندگان را در قلب فیلم‌های مورد علاقه‌شان (از مینیون‌ها تا پارک ژوراسیک) قرار می‌دهد. بازدید از عروسک‌های شبیه به شخصیت‌های کارتونی و همچنین بسیاری از برنامه‌های زنده پارک، از نکات برجسته آن است. بیرون از این محوطه هم منطقه خرید بزرگی به نام Universal Citywalk Osaka قرار دارد.

شما می‌توانید با خط مستقیم اتوبوس از فرودگاه کانسای یا فرودگاه ایتامی، یا با سوار شدن به مترو در خط JR Yumesaki به ایستگاه یونیورسال سیتی به یونیورسال استودیو ژاپن برسید.

فوجی کیو هایلند، یاماناشی

اگر به دنبال بهترین ترن هوایی در جهان هستید، فوجی کیو هایلند برای شما مناسب است. این پارک موضوعی که در منطقه پنج دریاچه فوجی قرار دارد، میزبان چندین ترن دریایی است که جزو رکوردشکن‌ها در جهان هستند. در بین هیجان‌های بی‌شمار این نمونه از شهربازی های ژاپن، می‌توانید از تماشای انیمه‌های متعدد پارک لذت ببرید. فوجی-کیو را می‌توان در ایستگاه ارتفاعات فوجیکیو (در خط راه‌آهن فوجیکیو بین ایستگاه‌های اوتسوکی و کاواگوچیکو) پیدا کرد.

 

 

جهت مشاهده پکیج تورهای نیکا گشت اینجا را کلیک کنید و جهت تهیه بلیت پرواز به همه نقاط جهان اینجا را کلیک کنید . 

گالری تصاویر